Yaklaşık 2 bin bitki türünün tedavi maksatlı kullanıldığı günümüzde vatandaşlar bitkisel sağlık ve alternatif tıp merkezlerinde hastalıklarına çare aramaya başladılar.
Erzurum’da Şelale evler semtinde bulunan Darül Şifa alternatif tıp bitkisel destek tedavi merkezi vatandaşların hastalıklarına şifa olmaya çalışıyor. İşletici Mevlüt Aracı “ Vatandaşların dertlerine çare olmaya çalışıyoruz. Tıptan çare bulamayanlar ellerinde raporlarla bizlere geliyorlar. Bizlerde elimizden geldiği kadar onların hastalıklarına çare bulmaya çalışıyoruz “dedi.
STRES ÇAĞIN HASTALIĞI
Günümüzün en büyük hastalığının stres ve sıkıntıdan kaynaklandığını söyleyen Mevlüt Aracı bunun şeker hastalığının yanı sıra cinsel isteksizliği de beraberinde getirdiğini söyledi. Erzurumluların daha çok şeker hastalığı ve cinsel isteksizlik nedeniyle kendilerinden yardım talebinde bulunduklarını da ifade eden Mevlüt Aracı, “Biz aslında vatandaşların sırdaşı haline geldik. Eşine dahi açamadığı sorunlarını bizlere açıp yardım istiyorlar. Bizlerde elimizden geldiği kadar kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz “ şeklinde konuştu.
Mevlüt Aracı, ilçelerde yaşayan vatandaşların kendilerine faks ve e-mail yoluyla ulaşıp ilaç talep ettiklerini de sözlerine ekledi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.