Yerel Haber Girişi : 14 Eylül 2021 11:27

Aziziye’de gençlik buluşması

AK Parti’nin Erzurum’daki Gençlik Kolları Başkanları Aziziye’de bir araya geldi. Aziziye Belediyesi Termal Tesisleri’nin ev sahipliği yaptığı kampa Bölge Gençlik Kolları Koordinatörü Kadir Ali Çelik’in yanı sıra milletvekilleri, belediye başkanları il ve ilçe başkanları da katıldı. Gençlik Kolları’nın çalışmalarının yanı sıra İl Yürütme Kurulu toplantısının da yapıldığı kampta, gençlere yönelik hedef planları, projeler ve faaliyetler masaya yatırıldı. AK Parti Erzurum Gençlik Kolları İl Başkanı M. Gökberk Kocaaliler’in ilçe gençlik kolları başkanlarına hitabıyla başlayan kampta, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz de gençlerle bir araya geldi, sohbet etti. AK Parti’nin gençlere yönelik yaklaşımından bahseden Başkan Öz, Türk siyaset tarihinde hiçbir siyasi partinin gençlere AK Parti kadar değer vermediğini ve zaman ayırmadığını dile getirerek, “AK Parti’nin farkı işte burada ortaya çıkıyor. Çünkü AK Parti geleceği gençlerle birlikte inşa ediyor” dedi.

 

BELEDİYE BAŞKANLARI KATILDI

AK Parti Gençlik Kolları Başkanları Kampı’na, milletvekilleri ve belediye başkanları da katıldı. İçişleri eski Bakanı ve Erzurum Milletvekili Selami Altınok’un katıldığı kampta, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan da gençlerle sohbet için bir araya geldi. AK hareketin enerji ve sinerjisini gençlerin oluşturduğunu vurgulayan Başkan Orhan, “AK Parti için gençlik demek; itici güç demek, enerji demek. Gençlik demek, ikbal kaygısı olmadan Türkiye’nin istikbalinin inşa edilmesi demek” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan AK Parti Gençlik Kolları başkanlarının her birisinin bu şuur ve idrakle çalıştığını ifade eden Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti’yi diğer tüm siyasal hareketlerden ayıran en önemli özelliğin gençlik yapılanmaları ve gençlere verilen değer olduğunun altını çizdi.

 

AZİZİYE FARKI

AK Parti Aziziye Gençlik Kolları Başkanı Haluk Ziya Bayoğlu’nun ev sahibi gibi adeta seferberlik ilan ettiği Gençlik Kolları Başkanları Kampı’nda birbirinden renkli görüntüler oluştu. Gençlerle yer minderlerinde oturan ve koyu sohbetler gerçekleştiren milletvekilleri ve belediye başkanları, kampı güzelliklerle süslerken, Aziziye belediyesi Termal Tesisleri’nin sunduğu ev sahipliği ise, katılımcılardan tam not aldı.