Yerel Haber Girişi : 11 Mart 2021 13:01

DADAŞ’A MORAL TAKVİYESİ

Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Pazar günü oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını dün de devam ettirdi.


Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Pazar günü oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını dün de devam ettirdi. Kulüp tesislerindeki çalışmalara takım tam kadro katılırken, Teknik Direktör Mesut Bakkal ise, önceki gün talebeleriyle kapsamlı bir değerlendirme toplantısı yaptı. Mavi beyazlı ekibe sezonun geri kalan maçlarının önemini anlattığı öğrenilen Bakkal’ın, takımın ligde kalma hedefine ancak dirençli ve mücadeleci bir futbolla ulaşabileceğini vurguladığı kaydedildi. Pazar günü saat 16.00’da Kazım Karabekir Stadyumu’nda oynanacak maçın hayati bir önem taşıdığına dikkat çeken Mesut Bakkal’ın, mavi beyazlı futbolculara: “Biz ‘bitti’ demedikten sonra bu iş bitmeyecek. Mücadelemizden asla geri durmayacağız, terimizin son damlasına kadar savaşıp mücadele edeceğiz” dediği dile getirildi.

 

COSTA VE OMOLO YOK!

Erzurum’da oynanacak zorlu Trabzonspor maçında defansta Da Costa kırmızı kart cezalısı olduğu için forma giyemeyecek. Sarı kart cezalısı olan Omolo da, tıpkı Costa gibi Trabzonspor maçında görev alamayacak. Teknik Direktör Mesut Bakkal’ın bu maçta Teikeu’ya görev vermesi, Obertan’ı da ilk 11’e başlatması bekleniyor.

 

TARAFTARLARDAN BAKKAL’A UYARI

Erzurumsporlu taraftarlar, Mesut Bakkal’ın Cenk Ahmet ısrarından artık vazgeçmesi çağrısında bulunarak, “Haftalardır hocanın Cenk Ahmet ve Murat Uçar ısrarı yüzünden puandır ki kaybediyoruz. Umuyoruz hoca bu maça da yanlış bir kadro tercihiyle çıkmaz; aksi halde karşılaşılabilecek kötü bir sonuç, Erzurumspor’da hoca değişikliğini bile gündeme getirebilir. Çünkü ayağımıza gelen kısmetleri teperek bu ligde kalamayız” dediler.