Yerel Haber Girişi : 16 Şubat 2021 16:47

DADAŞ’IN HATAY PLANI

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da, Pazar günü oynanacak Hatayspor maçı hazırlıkları devam ediyor.

 

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da, Pazar günü oynanacak Hatayspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Teknik Direktör Mesut Bakkal yönetiminde sürdürülen idmanlarda futbolcuların performansları göz doldururken, mavi beyazlı ekipteki pozitif enerji ise, dikkatlerden kaçmıyor. Erzurumsporlu taraftarın heyecanla beklediği karşılaşma için özel teknik ve taktikler üzerinde çalışan Erzurumsporlu futbolcular, Hatayspor’u Erzurum’dan eli boş göndermenin hesaplarını yapıyor. Çok hareketli bir hücum hattına sahip olan Akdeniz temsilcisi için çok özel savunma planları yapan Teknik Direktör Mesut Bakkal’ın, rakip takımı sahada etkisiz hale getirmek için tüm kartlarını oynayacağı tahmin ediliyor.

 

DADAŞ’IN 6 HAFTALIK YENİLMEZLİK SERİSİ VAR

Bu arada Erzurumspor’da 6 haftadır devam eden yenilmezlik serisi, taraftarın göğsünü kabartmaya başladı. Sezona hızlı başlayan, ancak birbiri ardına alınan kötü sonuçlar yüzünden önce başkan, ardından da hocasını değiştiren mavi beyazlı kulüp, Mesut Bakkal’la yakaladığı seriyi önümüzdeki maçlarda da sürdürmesi bekleniyor. Mavi beyazlı ekip, Pazar günü Hatayspor’la oynayacağı maçın ardından bir sonraki maçı ise deplasmanda Galatasaray’la olacak. Puanını 25’e yükselten ve 17’nci sırada bulunan Erzurumspor’un Süper Lig’de kalıcı olabilmesi için sezon sonuna kadar 43 ya da 45 puan toplamış olması gerekiyor.

 

MAVİ BEYAZLI TARAFTAR TAKIMDAN MEMNUN

Erzurumsporlu taraftarlar, takımın yakaladığı yükseliş seyrini Hatayspor maçıyla sürdürmesinin en büyük arzuları olduğunu belirterek, “Takımımız ortaya bir karakter koydu ve mücadelenin en güzelini sergilemeye başladı. Bu hırsla ve iştahla önümüzdeki Hatayspor maçını da kazanırsak; Süper Lig’deki iddiamızı büyük ölçüde ortaya koymuş olacağız. Takımımıza ve hocamıza sonuna kadar güveniyoruz” dediler.