Yerel Haber Girişi : 14 Ekim 2021 10:55

DADAŞ’IN KEYFİ GICIR

Erzurumsporlu futbolcular, 17 Ekim Pazar günü oynayacakları maç öncesinde hummalı bir hazırlık dönemi geçiriyor.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da Altınordu mesaisi sürerken, keyifler ise oldukça yerinde… Erzurumsporlu futbolcular, 17 Ekim Pazar günü oynayacakları maç öncesinde hummalı bir hazırlık dönemi geçirirken, Teknik Direktör Erkan Sözeri ise, Ekim ayı sonuna kadar oynanacak üç maçın üçü için de galibiyet planları yapıyor. Altınordu maçının ardından deplasmanda Samsunspor’la karşılaşacak olan mavi beyazlı ekip, Ekim ayının son maçını ise, kendi evinde Balıkesirspor’la oynayacak. Peş peşe birbirinden önemli üç maça çıkacak olan Erzurumspor’dan yeni bir galibiyet serisi beklenirken, taraftarlar bu maçların Erzurumspor için yeni bir milat olabileceği görüşünü savunuyor. Mavi beyazlı taraftarlar, “Eğer bu maçlardan en az ikisini galibiyetle sonuçlandırabilirsek, önemli bir avantaj elde etmiş olacağız. Çünkü rakiplerimizin üçü de zorlu ekipler” diye konuştular.

 

ERKAN SÖZERİ’DEN MORAL TAKVİYESİ

Teknik Direktör Erkan Sözeri ise, söz konusu karşılaşmalar için birbirinden özel oyun kurguları üzerinde çalıştırdığı talebelerine moral ve motivasyon takviyesinde bulunmayı da ihmal etmiyor. Öğrencileriyle gerek toplu, gerek bireysel olarak sık sık bir araya gelen Teknik Patron, Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen takımın bu hedefe odaklanmasına özen gösteriyor.

Altınordu, Samsun ve Balıkesirspor maçlarının çok önemli olduğunun altını çizen Erkan Sözeri, Ankaragücü maçını kazanması gereken taraf bizdik, ancak olmadı. Galibiyet serimizi Allah’ın izniyle Altınordu maçı ile yeniden başlatacak ve taraftarlarımıza yepyeni galibiyet sevinçleri yaşatacağız” diye konuştu.