Yerel Haber Girişi : 17 Temmuz 2021 15:00

DADAŞ KUVVET KAZANIYOR

Yeni sezonda TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da ilk etap kampı son sürat devam ediyor. Mavi beyazlı ekibin güne kuvvet ve dayanıklılık antrenmanlarıyla başladığı tesislerde birbirinden renkli görüntüler oluşurken, Teknik Direktör Erkan Sözeri ise, öğrencilerini bir an olsun yalnız bırakmıyor. Moral ve motivasyonu hayli yüksek olan takımda dün yeni bir isimle daha masaya oturuldu. Son olarak Denizlispor’da oynayan başarılı stoper Mustafa Yumlu, kendisini mavi beyazlı renklere bağlayan imzayı atarken, söz konusu transfer B.B. Erzurumspor’un resmi hesaplarından da paylaşıldı. Erzurumspor’da transfer süreci devam ederken, önümüzdeki günlerde iki-üç yeni oyuncuya daha imza attırılması bekleniyor.

 

ÖMER DÜZGÜN: BEKLEYİŞE DEĞECEK

Erzurumspor Kulüp Başkanı Ömer Düzgün, süreçte taraftarların gösterdiği destek ve ilgi karşısında mutlu olduklarını belirterek, “Biz taraftarlarımızdan sabretmelerini istemiştik. Taraftarımız da gerçekten bizi anlayışla karşıladı ve desteğini esirgemedi. Şunu çok net ifade etmeliyim ki; taraftarımızın beklediğine inşallah değecek” dedi.

 

SÖZERİ: UYUM HARİKA

Teknik Direktör Erkan Sözeri ise, takıma yeni dahil edilen tüm oyuncuların birbirleriyle mükemmel bir uyum oluşturduklarını belirterek, “Senkronize olmak çok önemliydi; şu ana kadar oyuncularımız bunu fevkalade başardı. Birbirlerine çok çabuk ısındılar, uyum sağladılar. Bunun meyvelerini de hep birlikte toplayacağız. Aramıza katılan yeni isimler de olacak. Hep birlikte bir tek hedefe odaklanacağız, o da Süper Lig’e yükselmek olacak” diye konuştu.