ERDOĞAN’IN ERZURUM ZİYARETİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Erzurum ziyareti, son zamanlarda AK Parti’nin kan kaybettiğine dair çığırtkanlık yapanlar için aslında okkalı bir cevap oldu.

Caddeyi hınca hınç dolduran kalabalık, aslında sadece Erdoğan’la hasret gidermedi, aynı zamanda bu çığırtkanlara da cevap vermiş oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9,5 milyar liralık yatırımların açılışını yaptığı Erzurum’daki atmosfer karşısında gerçekten moral buldu.

Havanın yağışlı olmasına bile aldırmadan alanı dolduran ve Erdoğan mikrofonu bırakıncaya kadar alandan ayrılmayan Dadaşlar, 2023 öncesinde bir mesaj da vermiş oldu...

Şöyle düşünenler olabilir:

-Erzurum başka Türkiye geneli başka!

Doğru, her yer bir değil; ancak hakikat şu ki, Erzurum’daki tablo Türk siyasetinin resmidir, yansımasıdır...

Kaldı ki, bunu Cumhurbaşkanı Erdoğan da biliyor...

Bu yüzden Erzurumdaki manzarayı görünce cumhurbaşkanı Erdoğan’ın keyfinin ve moralinin Yükseldiğini herkes rahatlıkla görmüş oldu...

Tamam son 1,5 yıldır Pandemi koşulları altında bir çok sıkıntıyla karşı karşıya kalan ülkede, Buna rağmen bile süreç çok iyi yönetildi.

Ekonominin de sıkıntılı günler geçirdiği Pandemi döneminde doğal olarak insanların alım gücü de azaldı pahalılık başgösterdi...

Muhalefete göre bir faktörler  AK Partiye hasar verecek sebeplerdi.

Ancak muhalefet bunda çok yanıldı; Çünkü Erzurumda sergilenen birliktelik, Ak partinin önümüzdeki seçimlerde de ipi göğüslemekte hiç de zorlanmayacağının bir işareti oldu.

Lütfen bunu siz de yazın bir kenara!

Biz buraya yazdık çünkü...