Yerel Haber Girişi : 25 Eylül 2021 12:24

Erzurum’da Fırat rüzgârı

AK Parti’nin Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Fırat, Erzurum’un güney ilçelerinde adeta seferberlik ilan etti. Karaçoban’dan Karayazı’ya, Hınıs’tan Tekman ve Çat’a varıncaya kadar birçok ilçede yoğun bir ziyaret programı gerçekleştiren Fırat, gittiği her mahalle ve köyde büyük ilgiyle karşılandı. AK Parti Erzurum İl Başkan Yardımcısı Yavuz Yaşa ile birlikte Karaçoban’a çıkarma yapan Fırat ve beraberindeki partililer, AK Parti İlçe Teşkilatı’nda parti yöneticileriyle bir araya geldi. Burada yapılan istişare ve sohbet toplantısının ardından ilçeye bağlı Kırımkaya, Binpınar, Erenler ve Burnaz mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Abdurrahim Fırat, ilçenin manevi dinamikleri Seyda Muhammed Selim Gündüz ve Seyda Lütfü Sami’yi de ziyaret etti. 

 

KÖY VE MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ

Karaçoban’daki temasları boyunca ilçe sakinleri tarafından büyük ilgi gören ve gittiği her mahallede çok sıcak karşılanan AK Parti MKYK Üyesi Abdurrahim Fırat, vatandaşların beklenti ve taleplerini kayda geçerken, yerel yönetimleri ilgilendiren konularda ise, doğrudan belediye başkanlarıyla görüştü. Fırat, göğsünde AK Parti rozeti taşıyan her bir AK Parti mensubunun millete hizmetle mükellef olduğunu vurgulayarak, “Gerekirse ayaklarımıza kara sular ininceye kadar gezecek ve vatandaşımızın bizden bir arzusu ya da beklentisi var mı diye ayaklarına kadar gideceğiz. Biz bu necip millete efendilik etmek için gelmedik ve böyle bir yaklaşımda da asla bulunmayacağız. Biz milletimize hizmetkâr olmak için varız, onlara hizmet etmekle mesulüz” diye konuştu. 

 

MUTLULUĞUMUZ KATLANARAK ARTIYOR

Karaçoban’daki partili yöneticilerin de eşlik ettiği mahalle ve köy ziyaretlerinde muhtarlarla da bir araya gelen MKYK Üyesi Abdurrahim Fırat, ilçede Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları da yakından görme fırsatı buldu. Fırat, “Gerek merkezi hükümetimiz ve gerekse yerel yönetimlerimiz sayesinde ilçelerimizin yaşam standartları sürekli yükseliyor. İnsanımızın memnuniyet ve mutluluk ifadelerini duydukça bizler de mutlu oluyor, hizmet şevkimizi ve gayretimizi daha da artırıyoruz” dedi.