Yerel Haber Girişi : 09 Haziran 2021 10:46

İspir’i karış karış geziyor

İspir’i karış karış geziyor

İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, ilçeye bağlı mahallelerdeki ziyaret ve temaslarına aralıksız devam ediyor. Başkan Coşkun, ilçede gelenek haline getirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Aksu Vadisi ve Madenköprübaşı bölgesini adeta karış karış gezdi. Vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hal hatır soran ve yaşlıların da hayır dualarını alan İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun’a, Aksu Vadisi temaslarında Aksu Vadisi Dernek Başkanı Hanifi Aksu, Aksu Mahallesi Muhtarı Mehmet Kısı, Yedigöl Mahallesi Muhtarı Şafak Ferik, Yıldıztepe Mahallesi Muhtarı Hamza Akdağ, Çatakkaya Mahallesi Muhtarı Fevzi Akdağ ve Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Aydın Aktaş da eşlik etti.  Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, vatandaşların talep ve beklentilerini kayda geçirirken, bu yaz sezonunu oldukça verimli geçireceklerinin bilgisini verdi.

 

MADENKÖPRÜBAŞI ÇIKARMASI

İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun’un mahalle ziyaretlerinin bölgesel bir başka durağı ise, Madenköprübaşı oldu. Belediye Başkan Vekili Paşali Aka’nın da katıldığı mahalle ziyaretlerinde Madenköprübaşı Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Şahin, Kirazlı Mahallesi Muhtarı İlbeyi Milli, Bademli Mahallesi Muhtarı Ziyeddin Çelik, Petekli Mahallesi Muhtarı Şerif Akmil, Ulubel Mahallesi Muhtarı Ali Aras, Özlüce Mahallesi Muhtarı Bünyamin Dağ ve Çayırözü Mahallesi Muhtarı Ensar Ekşi de hazır bulundu. Aksu Vadisi’nde olduğu gibi Madenköprübaşı’nda da vatandaşlarla bir araya gelen ve bol bol muhabbet eden İspir Belediye Başkanı Coşkun, bölgede yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler de aktardı. Yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret eden hayır dualarını almayı ihmal etmeyen Başkan Coşkun, bu ziyaretler sayesinde vatandaşların beklentilerinden anında haberdar olduklarını söyledi.

 

YOL HARİTAMIZI BÖYLE HAZIRLIYORUZ

İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, buldukları her fırsatta ilçe sakinleriyle bir araya geldiklerini, onlarla hemhal olup beklenti ve taleplerine kulak verdiklerini söyleyerek, “Biz sonuçta bu makamda onlara hizmet etmek için bulunuyoruz. Dolayısıyla vatandaşlarımızın ne istediği, bizden neler beklediği bizim için çok önemli. Bu bağlamda onlarla her fırsatta görüş alışverişinde bulunuyor, bir araya geliyor, dinliyor, dertleşiyor. Bu ziyaretlerin her birisinden ayrı bir çıkarım yapıyor, ayrı bir sonuca varıyoruz. Bu sonuçları harmanlıyor ve daha sonra bunu bir yol haritasına dönüştürüyoruz. Böylece insanımızın beklentilerini de karşılamış oluyoruz” diye konuştu.