Yerel Haber Girişi : 01 Mart 2021 13:31

Meclis’in bir numarası oldu

Erzurum’da geçen haftanın TBMM gündemine damgayı yine AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir vurdu.

Erzurum’da geçen haftanın TBMM gündemine damgayı yine AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir vurdu. Meclis Genel Kurulu’nda söz alarak yaptığı konuşmaların yanı sıra düzenlediği basın topantılarıyla da dikkatleri üzerine çeken Aydemir, genel ve yerel gündemin en çok konuşulan ismi oldu. CHP’nin muhalefet tarzından hükümetin terörle mücadele politikalarına, Erzurumspor’dan hükümetin Erzurum’a yönelik olarak yaptığı yatırımlara varıncaya kadar daha birçok konuyu TBMM gündemine taşıyan Aydemir, yerel ve yaygın basın kuruluşlarının da ilgi odağı oldu. Yaptığı her açıklaması geniş kesimlerin ilgisiyle karşılaşan AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, sosyal medyanın da en aktif isimlerinden birisi oldu.

 

SOSYAL MEDYADA DA ZİRVEDE

Sosyal medyayı oldukça etkin bir biçimde kullanan ve yaptığı her paylaşımla bütün beğenileri toplayan Aydemir, sosyal medya kullanıcılarının da yakından takip ettiği siyasetçilerin başında geliyor. Erzurumlu seçmenler, İbrahim Aydemir’in, TBMM’de artık marka bir değeri ifade ettiğini dile getirerek, “Milletvekilimiz İbrahim Aydemir, TBMM’de gerçekten de Erzurum’un sesi, soluğu ve yüzü haline geldi. Gerek Erzurum’u ve gerekse ülke gündemini ilgilendiren hemen her konuda ortaya bir duruş koyan vekilimiz, yüzümüzü ağartmaya ve göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Erzurum’a her gelişinde hızına yetişemediğimiz vekilimizin Ankara’da da bu kadar aktif olduğunu görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” diye konuştular.

 

ERZURUMSPOR’UN DERDİYE DERTLENİYOR

Milletvekili İbrahim Aydemir’in özellikle de Erzurumspor konusundaki çıkışları ve taleplerini takdirle karşıladıklarını kaydeden Dadaşlar, “Erzurumspor’un hakkı bugüne dek siyaseten hiç aranmadı ve hiçbir siyasetçimiz Erzurumspor’un derdiyle dertlenmedi. Ama İbrahim Aydemir vekilimiz Erzurumspor için gerçekten de takdire şayan adımlar atıyor. Onun sayesinde TBMM bugün Tekman’ı da biliyor, Hınıs’ı da tanıyor, Tortum’u da duyuyor. Vekil dediğin işte böyle olur” dediler.