Yerel Haber Girişi : 18 Eylül 2021 10:11

Palandöken AK Parti doludizgin

AK Parti Palandöken İlçe Teşkilatı, sahaların adeta tozunu attırıyor. Başkan Haktan Ömeroğlu’nun Yönetim Kurulu üyelerinin Palandöken’e bağlı çeşitli mahallelerde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri büyük ilgi görürken, teşkilat mensupları aynı anda ilçenin birçok noktasında görüş alışverişinde bulunup, esnaf ve kahvehane buluşmaları gerçekleştiriyor. Vatandaşlarla sohbet eden ve sıkıntılarını dinleyerek talep, beklenti, görüş ve önerilerini kayıtlara geçiren Palandökenli yöneticiler, ilçe sakinlerinden tam not alırken, teşkilatının sergilediği performans İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu’nu da mutlu ediyor.

“Biz birlikte bütünüz” diyen AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, “İktidarımız gücünü nasıl ki milletten alıyorsa, teşkilat olarak biz de gücümüzü yönetimimizden, kadın ve gençlik kollarımızdan alıyoruz. Onların emekleri bizim için çok kıymetli, bir an olsun boş durmuyor, ilçemizin dört bir yanına uzanıyorlar” diye konuştu.

 

SON 20 YILA DAMGA VURDUK

AK Parti’nin millete hizmet siyasetini ilke edindiğinin altını çizen Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, “Bir siyasi parti düşünün ki, 20 yıldır iktidarda kalıyor ve girdiği her seçimden zaferle, galibiyetle çıkıyor. İşte bu tablo, AK Parti’nin bir gönül hareketi olduğunu gösteriyor. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde millete hizmetkârlık ettiğimizi gösteriyor. Biz işte bu yüzden Türkiye’nin son 20 yılına damgamızı vurduk. Hizmetle mühür vurduk, yatırımlarla, devasa eserlerle mühür vurduk. Türkiye’de gelinen noktayı bugün iftiharla ve gururla tarif edebiliyorsak; bunda halkımıza duyduğumuz muhabbetin, samimiyetin, ilçemize, şehrimize, bölgemize ve ülkemize beslediğimiz samimiyetin payı var. Ve her dönemde sokakta halkımızla iç içe ve el ele olan teşkilat mensuplarımızın ve yönetici arkadaşlarımızın katkısı var” dedi.

 

“BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

AK Parti Palandöken İlçe yönetiminin bulduğu her fırsatta sahaya çıktığının altını çizen Başkan Ömeroğlu, “Yönetici arkadaşlarımızla, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte sürekli insanımızın yanında ve vatandaşlarımızla omuz omuzayız. Taleplerini dinliyoruz, beklentilerini öğreniyoruz ve sorunlarının çözümü için elimizden gelenin hem de en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Biz birlikte bütünüz, birlikte güçlüyüz” ifadelerini kullandı.