Yerel Haber Girişi : 11 Haziran 2021 08:30

Saka’dan teşekkür turu

Erzurum Otelciler ve Kahvehaneciler Odası Başkanı Seyfettin Saka, Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte teşekkür turuna çıktı. Yerel yöneticileri tek tek ziyaret eden Başkan Saka, pandemi kısıtlamalarıyla birlikte çok büyük mağduriyetler yaşayan esnafa verdikleri desteklerden dolayı belediye başkanlarına teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi, Yakutiye Belediyesi, Aziziye ve Palandöken belediyelerini ziyaret eden Erzurum Otelciler ve Kahvehaneciler Odası Başkanı Seyfettin Saka, sıkıntılı bir dönemden geçen küçük esnafın, her fırsatta yanında belediye yöneticilerini bulduğunu belirterek, “Bu destekler bizim için çok önemliydi. Belediye başkanlarımızdan Allah razı olsun. İnşallah salgına karşı verdiğimiz mücadele başarılı olur ve eski günlerimize yeniden geri döneriz” dedi.

 

BELEDİYE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Erzurum’da Büyükşehir Belediyesi de dahil olmak üzere merkez ilçe belediyelerinin kapılarını tek tek çalan Erzurum Otelciler ve Kahvehaneciler Odası Başkanı Seyfettin Saka, başkanlara hem teşekkür etti, hem de görüş alışverişinde bulundu. Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar’la bir araya gelen Saka, kahvehaneci esnafın pandemi sebebiyle belki de en çok mağdur olan kesimi teşkil ettiğini vurgulayarak, “Belediyelerimizin destekleri gerçekten de anlamlıydı. Süreçte hep yanımızda olan Yakutiye Belediyemize ve Başkanımız Mahmut Uçar’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Aziziye Belediyesi ziyaretinde ise Başkan Muhammed Cevdet Orhan’la bir araya gelen Erzurum Otelciler ve Kahvehaneciler Odası Başkanı Seyfettin Saka, Başkan Orhan’ın kahvehane işletmecilerine yönelik olarak verdiği çay-şeker desteğinden çok memnun kaldıklarını ifade etti.

 

ESNAFIN YANINDA OLACAĞIZ

Başkan Saka, “Aziziye Belediyemiz sürecin başından bu yana küçük esnafımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Hele yeni normalleşme döneminde kahvehaneci dostlarımıza çay-şeker desteğinde bulunmuş olması, büyük bir incelik ve kıymetli bir çalışmaydı. Başkanımıza en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Belediye başkanları da, esnafın, bir şehrin ekonomisinin mevzilerini oluşturduğunu ve bel kemiği mesabesinde olduğunu dile getirerek, “Esnafımızın yanında olmak ve desteklerimizi sunmak, bizim için elbette çok büyük bir sorumluluk. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da esnafımızın yanında olacağız” dediler.