Yerel Haber Girişi : 26 Temmuz 2021 10:50

Sekmen tatilde de boş durmadı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum’un Pasinler ve Köprüköy ilçelerine çıkarma yaptı. Partisinin ilçe yöneticileri ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Sekmen, vatandaşlarla kahve sohbetleri de gerçekleştirdi. Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli’nin de refakat ettiği Başkan Sekmen, “Vatandaşımız bizim her şeyimiz ve başımızın tacı; bu yüzden bulduğumuz her fırsatta onlarla bir araya geliyor, sohbet ve istişareler ediyoruz” diye konuştu.

Pasinler ve Köprüköy halkından büyük ilgi gören Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, bayram ziyareti olmasına karşın ilçe gezilerinde de vatandaşların beklenti ve taleplerini kayda geçti. Hizmetin yeri ve zamanının olmadığının altını çizen Başkan Sekmen, “Biz bu kadim memlekete hizmetkar olmaya geldik. Bizim için bayram, vatandaşımıza hizmeti ulaştırdığımız andır, zamandır” ifadelerini kullandı.

 

PASİNLER ANADOLU’NUN KAPISI

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli ile birlikte ilçe merkezinde incelemelerde bulunan Başkan Sekmen, vatandaşların çay ikramlarını da geri çevirmedi. Kahvehanelerde vatandaşlarla buluşan ve sohbet eden Başkan Sekmen, Erzurum’un tepeden tırnağa değişim ve dönüşüm süreci yaşadığını dile getirerek, “Bu kadim topraklar çok daha güzel hizmetlere layık. İnşallah elimizden geleni yapıyor ve çalışıyoruz” dedi.

Pasinler ilçesinin Erzurum’un giriş kapısı olduğunu ve Anadolu’ya açılan kapıyı teşkil ettiğinin altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “İlçe belediye başkanımızla birlikte büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Pasinler ilçemizin çok daha görkemli bir hale gelmesi ve memnuniyet düzeyinin en yukarılara taşınması için mücadele ediyoruz. Bu çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başladık ve devam edeceğiz” diye konuştu.

 

MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK

Pasinler temaslarının ardından Köprüköy ilçesine geçen ve burada da ilçe sakinleriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, vatandaşlarla sohbet etti, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Salgınla mücadelede yeni bir döneme geçildiğini ve güzel günlerin artık çok yakında olduğunu kaydeden Başkan Sekmen, “Hepimiz sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz; çoğu gitti, inşallah azı kaldı. Yakın bir zamanda bu virüs illetinden bütünüyle kurtulmuş olacağız. Ama tabi mücadelemizi de devam ettireceğiz” dedi.