Yerel Haber Girişi : 17 Ağustos 2021 10:01

TUTANINDA ELİNDE KALIYOR!

TFF 1. Lig’de sezonun ilk maçını Menemenspor’la oynayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da, 2-0’lık mağlubiyet masaya yatırıldı. Menemenspor gibi ligin en zayıf halkası olarak adlandırılan birtakım karşısında adeta yokları oynayan mavi beyazlı ekipte, yeni transferlere duyulan ihtiyaç bir kez daha gözler önüne serildi. Kamp döneminin başından bu yana taraftarların “transfer” çağrısına kulak tıkayan yönetim, bu beklentide ne kadar haklı olunduğunu ancak Menemenspor maçı sonrası anladı. Erzurumspor’un ilk adımının takıma sağlam bir kaleci kazandırmak olduğunu dile getiren taraftarlar, “Bu saatten sonra bu ne kadar mümkün olur bilmiyoruz; ancak görünen o ki, Szumski ile bu sezon bitmek bilmez” dediler.

 

DAHA FAZLA VAKİT KAYBEDİLMEMELİ!

Erzurumspor’da geri dörtlünün tam bir skandal olduğunu vurgulayan Erzurumsporlu taraftarlar, “Erzurumspor’un hiçbir döneminde böylesine zayıf bir savunma görülmedi. Orta saha deseniz hiç yok; kanatlar felç, forvetimiz evlere şenlik. Bunu öyle zannediyoruz ki, hem yönetim gördü, hem de teknik heyet. Bu yüzden vakit kaybedilmeden hemen bir forvet, kaleci, 10 numara ve ön libero transferi yapılmalıdır. Aksi halde biz bu halde ligin averaj takımı oluruz. Dün Menemenspor’un yerinde başka bir takım olsaydı, fark yememiz içten bile değildi. Neyse ki, onlar da vasat bir oyun ortaya koydu ama buna rağmen bizi yine de fena halde silkelediler” diye konuştular.

 

BÖYLE BİR TAKIM İSTEMİYORUZ!

Mavi beyazlı takımın önümüzdeki Pazartesi günü Bursaspor’u Erzurum’da konuk edeceğini dile getiren Erzurumsporlu taraftarlar, “Bu maça bu kadroyla ve hele de böyle bir oyun anlayışıyla çıkılmasın! Transfer sezonunun son dönemleri iyi değerlendirilsin ve fırsat transferlerine bakılsın! Eren Tozlu bu takımda iş yapar, bu futbolcu mutlaka kadroya dahil edilsin. Taraftarlar olarak bizler önümüzdeki hafta sahada yokları oynayan böyle bir takım görmek istemiyoruz!” uyarısında bulundular.