Söyleşi Haber Girişi : 05 Nisan 2019 09:46

Akdeniz oyunları şampiyonu Ahmet Bilici’den anlamlı hediye

İspanya’da Düzenlenen 2018 Yılı Akdeniz Oyunlarında A Milli Takımımızı 84 Kg’da Temsil Eden ve birinci olup altın madalya başarısı gösteren Ahmet Bilici milli takım formasını Atatürk Üniversitesi KKE Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ufuk Şimşek’e hediye etti.

Kasım Akan-Erzurum Yenigün Gazetesi


İspanya’da Düzenlenen 2018 Yılı Akdeniz Oyunlarında A Milli Takımımızı 84 Kg’da Temsil Eden ve birinci olup altın madalya başarısı gösteren Ahmet Bilici milli takım formasını Atatürk Üniversitesi KKE Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ufuk Şimşek’e hediye etti.


Dünyanın önde gelen şampiyonalarından birisi olan Akdeniz oyunlarında ülkemiz adına büyük başarı elde eden Ahmet Bilici yeni bir başarı öyküsü daha yazdı. İspanya’da düzenlenen 2018 yılı Akdeniz oyunlarında A Milli takımımızı 84 kg’da temsil eden dadaşlar diyarı Erzurum’un guru Ahmet Bilici altın madalya kazanarak bayrağımızı gönlere çektirip Dünya Uluslarına İstiklal Marşımızı ayakta dinletti.


Forma Hocaya

Ülkemize büyük başarılarla sık sık adından söz ettiren milli güreşçi Ahmet Bilici şampiyonada terlettiği milli formasını “kıymetli hocam” dediği ER-GÜR-DER Eğitim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Şimşek’e hediye etti.

Ülkemizde ve Erzurum’da güreşin kalkınması ve gerekli noktaya getirilmesi adına büyük emek sarf eden ER-GÜR-DER yönetimine teşekkürlerini taktim eden şampiyon Ahmet Bilici “Erzurum güreşinin kalkınması için fedakarlık örneği gösteren ve çalışmalarını bizzat takip ettiğim ER-GÜR-DER yönetim kuruluna teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim. Bu kapsamda bizlere düşen göreve de her daim hazırım.


Dr. İzzet Uçan ve Fatih Hikmet Sevim formayı taktim etti

Şampiyonumuza bu anlamlı hediyesinden dolayı çok teşekkür ederiz diyen ve ER-GÜR-DER Onursal Başkan Fatih Hikmet Sevim ile birlikte formayı Doç. Dr. Ufuk Şimşek’e taktim eden ER-GÜR-DER Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İzzet Uçan “derneğimiz kurulduğu günden itibaren diğer üyelerimiz gibi bizleri hiç yalnız bırakmayan dostum, arkadaşım ve de kardeşim olan kıymetli Ufuk hocama teşekkür ederim. Biz bir aileyiz ve İnşallah çok da güzel işler yapacağız. Bu şampiyonluklar daha fazla çalışmamız gerektiğini gösteriyor. Artık başarı bizim için ülke genelinden dünya çapına yayılmak noktasında olacaktır. bu anlamda ülkemiz sporuna ve özelde güreşine kazandıracağımız başarılar yıllarca hiç azalmadan devam edecektir. Bu anlamda bizlere eksikliklerini göstermeyen değerli yol arkadaşlarımıza kıymetli hediyelerini taktim etmek bizler için gurur kaynağı olmuştur. Başarılarımız için daha fazla çalışacağız” dedi. 


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.