POLİTİKA Haber Girişi : 03 Ağustos 2022 08:26

Ekrem Umutlu "Başladığınız işi bitirin"

Balıkesir´in Edremit Belediyesi tarafından yaklaşık 1 yıl önce başlanan Faruk Serpil Parkı´ndaki inşaat çalışmaları ile ilgili, AK Part
Balıkesir´in Edremit Belediyesi tarafından yaklaşık 1 yıl önce başlanan Faruk Serpil Parkı´ndaki inşaat çalışmaları ile ilgili, AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Umutlu tepkisini dile getirdi.
Edremit Belediyesi´nin hiçbir projeyi hayata geçiremediği gibi, Selman Hasan Arslan´ın da hiçbir seçim vaadini yapmadığını söyleyen AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, "Sayın Selman Hasan Arslan´ın seçmenlerine verdiği değeri görüyorsunuz. Yaklaşık bir yıldır Faruk Serpil Parkı´na bir çeşme yapamadılar. Hala parkın yarısı kullanılamıyor ve büyük bir alan harabe görünümünde. Parkın bu hali Edremit´e yakışmıyor. Yapamayacaksanız çıkıp söyleyin ve işi Büyükşehir Belediyesi´ne bırakın. Büyükşehir Belediyemiz, hayata geçirdiği çok sayıda projesinde olduğu gibi Faruk Serpil Parkı´nı da kısa sürede en iyi şekilde hizmete açar. Her fırsatta söylediğimiz bu sözü söylemeye devam edeceğiz; İşi ehline bırakın! Devlet projelerini eleştiren, büyükşehir belediyelerinin hizmetlerini kendileri yapmış gibi gösteren CHP belediyelerinin insanlara verdiği değer ortada. 3 yeni kreş yapmaya kalktın, attığın temeller çürüdü artık. Ortada kreş yok. Sayın Arslan, seçim vaatlerin bir kenarda dursun, başladığın işleri bari tamamla. Az kaldı, AK Belediyecilik yeniden Edremit´e tarih yazmaya başlayacak" diye konuştu.