Spor Haber Girişi : 25 Ocak 2023 09:35

Naim Can Göksoy´dan ´Icardi´ sevinci

Kocasinan Şimşekspor oyuncusu Naim Can Göksoy, attığı gol sonrası sevincini Galatasaray´ın yıldız golcüsü Mauro Icardi gibi yaptı.Ka
Kocasinan Şimşekspor oyuncusu Naim Can Göksoy, attığı gol sonrası sevincini Galatasaray´ın yıldız golcüsü Mauro Icardi gibi yaptı.
Kayseri Süper Amatör Küme A Grubu ekiplerinden Kocasinan Şimşekspor ligin 15. haftasında oynadığı maçta Kocasinan Yemlihaspor´u 5-2 mağlup etti. Kocasinan Yemlihaspor maçında 2 gol birden atarak takımının kazanmasına önemli rol oynayan Naimcan Göksoy, goller sonrası büyük sevinci yaşadı. Naim Can Göksoy, attığı goller sonrası yaptığı gol sevinci Galatasaray´ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi´yi getirdi. Mauro Icardi´nin attığı goller sonrası yaşadığı gol sevincini bu kez amatörde Kocasinan Şimşekspor´un golcü oyuncusu Naim Can Göksoy yaparak Mauro Naim Can oldu.
Naim Can Göksoy yaptığı açıklamada, "Müsabaka öncesi takım arkadaşlarımla sohbet ederken eğer gol atarsam Mauro Icardı´nin gol sevicini yapacağımı söylemiştim. Hem bir Galatasaray taraftarı olarak hem de sempati duyduğum bir futbolcu olduğu için kendisine bir de ben selam iletmek istedim" dedi.