ÖZEL HABER Haber Girişi : 25 Mart 2023 12:11

AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu: Her görüş bizim için önemli  

AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, yönetimle ilgili olarak yapılan bazı eleştirilere yanıt verdi.

Başkan Küçükoğlu, “Önümüze inşallah bir de kongre sürecimiz olacak. Bu eleştirileri elbette dikkate alacağız, o zaman elbette çok daha geniş kapsamlı bir yönetim oluşturma zamanımız olacak. Yeni görevlendirmeler olabilir, başka görev isteyen arkadaşlarımız olabilir, bunlar hep sürecin bir parçası” dedi. 
Yönetimin oluşturulması ve seçim sürecinin bir yerde iç içe geçtiğini dile getiren Başkan Küçükoğlu, “Önceliğimiz her şeyden önce kucaklayıcılık oldu. Yönetimimizdeki her isim kıymetli, her isim bizim kendi insanımız, bu şehrin bir evladı. Eleştirilere kulak vereceğiz, dikkate alacağız, bunları zaten kayda geçmiş bulunuyoruz. Biz bu yolu birlikte yürüyeceğiz” diye konuştu. 

ERZURUM SKM ÇALIŞMAYA BAŞLADI 
AK Parti’nin Seçim Koordinasyon Merkezi’ni aktif hale getirdiklerini ve 100 kişilik bir altyapı oluşturduklarını anlatan Başkan İbrahim Küçükoğlu, “Artık sahadayız, çalışıyoruz. İl Başkanı olarak ben de SKM’nin çizeceği yol haritasına tabiiyim. 100 kişilik bir altyapı kurduk, çalışmalara başladık. Seçimin yapılacağı güne ve hatta resmi sonuçlar açıklanıncaya kadar da sahadan ayrılmayacağız” dedi.

TEMAYÜL KONGRE MERKEZİNDE 
Öte yandan AK Parti Erzurum İl Teşkilatı’nda temayül yoklaması ise bugün gerçekleştirilecek. Recep Tayyip Erdoğan Fuar ve Kongre Merkezi’nin ev sahipliğinde yapılacak olan temayül yoklamasında delegeler dijital oy kullanacaklar. Toplamda 121 aday adayı bulunduğunu açıklayan Başkan Küçükoğlu, “Temayül yoklaması için iki kez deneme yaptık, sistemi test ettik. Yoklamanın kusursuz bir biçimde yapılabilmesi için her türlü tedbiri aldık. Bugün oy kullanılacak; sonuçlar şimdiden hayırlı olsun” diye konuştular.