HABERDE İNSAN Haber Girişi : 22 Mart 2024 12:17

Başerden Çocuk Köyü projesi

Başerden Çocuk Köyü projesi
Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başerin Çocuk Köyü projesinde oyun alanlarından sinema salonlarına, çocuk sanat evinden macera alanlarına kadar
Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başerin Çocuk Köyü projesinde oyun alanlarından sinema salonlarına, çocuk sanat evinden macera alanlarına kadar çok sayıda etkinlik alanı bulunacak.

Cumhur İttifakının AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başerin projelerinden birisi olan Çocuk Köyü projesi, Türkiyeye örnek olacak. Çocukların eğlenirken öğrenmeleri, güvenli bir ortamda vakit geçirebilmeleri ve aileleriyle keyifli anlar yaşayabilmeleri amaçlanan proje, hayata geçtiğinde çocuklara doğal yaşam alanlarıyla şehir karmaşasından uzak köy yaşamını da sunacak.

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başerin bu projesi, içinde pasta evi, sinema salonu, çocukların müzik aletleri ile tanışacakları salonlar, dans salonları, sanatsal etkinlikler yapabilecek alanlar, oyun alanları, spor alanları gibi daha birçok etkinlik alanını içinde barındıracak. Mimarisiyle de çocukları anlatacak ve çizgi karakterlerin heykelleri ile donatılarak, rengarenk inşa edilecek.

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer için Biz icraat yapmak için geliyoruz diyerek açıklanan bu projesi sadece bir oyun parkı veya eğlence merkezi değil, tam donanımlı bir tesis olacak. Ayrıca, projenin güvenliği de en üst seviyede olacak.