ÖZEL HABER Haber Girişi : 13 Temmuz 2022 11:37

Dadaş’ta ikinci kamp dönemi

İlk etap kamp çalışmalarını bayrama bir gün kala tamamlayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da, futbolcular yeni haftaya yeni kampla başlayacak.
Dadaş’ta ikinci kamp dönemi

27 Haziran’da başlayan ilk etap kamp çalışmalarını bayrama bir gün kala tamamlayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da, futbolcular yeni haftaya yeni kampla başlayacak. Cuma günü kulüp tesislerinde yeniden bir araya gelecek olan mavi beyazlı futbolcular, bayram tatilinin ardından idmanlara kaldıkları yerden devam edecek. Yönetimsel anlamda hareketli günler geçiren ve satışı gündeme gelen mavi beyazlı kulüple ilgili olarak henüz somut bir gelişme yaşanmadı. Ali Demirhan’la birlikte Erzurum’a gelen Arap iş insanının kulübe talip olduğu ve bunun için girişimlerin devam ettiği öğrenildi.

 

TARAFTARLAR SATIŞI BEKLİYOR

Kulübün yabancı sermayeli bir şirkete satışının gündemde olduğu Erzurum’da, taraftarları da büyük bir heyecan teslim aldı. Erzurumsporlu taraftarlar, kulübün satışının güzel bir fikir olduğunu düşünürken, böylelikle kurumsal ve daha profesyonel bir yapılanmanın söz konusu olacağını düşünüyor. Erzurumspor’un arkasında sürekli belediye desteğini bulamayacağına dikkati çeken taraftarlar, “Bu takım Onursal Başkan Mehmet Sekmen’in destekleriyle nereye kadar gidebilecek? Satılırsa en azından başına profesyonel bir yönetim geçer ve işler çok daha kurumsal bir çerçevede ilerler. Senelerdir hep aynı sorunları konuşuyoruz, para arayıp duruyoruz. Bu gidişat hiç değişmedi. Ama belki kulüp satılırsa özellikle mali kaynaklı sorunlar bütünüyle ortadan kalkar” diye konuştular.