ÖZEL HABER Haber Girişi : 23 Eylül 2022 10:40

Erzurumspor ARA vermiyor!

Liglere milli ara verilmesi nedeniyle hem dinlenme ve hem de stresten uzakta çalışma fırsatı bulan takımlar gibi, Erzurumspor FK’da da idmanlar devam ediyor.
Erzurumspor ARA vermiyor!

Dün sabah salonda kuvvet ve dayanıklılık antrenmanı yapan mavi beyazlı takım, öğleden sonra da teknik ve taktik ağırlıklı olarak çalıştı. Teknik Sorumlu Muzaffer Bilazer gözetimindeki idmanlarda takım, düz koşu ile başladığı idmanlara açma-germe hareketlerinin ardından yapılan kondisyon çalışması ile devam etti. Yarı sahada iki grup halinde dar alan pas çalışması yapan Erzurumsporlu futbolcular, idmanı daha sonra çift kale maçla tamamladı.

 

TARAFTARIN GÜNDEMİ AYNI

Öte yandan Erzurumspor FK’da hazırlıklar sürerken, taraftarların sosyal medyadaki gündemi ise, yine teknik heyet oldu. Çeşitli taraftar gruplarınca yapılan anketlerde, Erzurumspor’un çıkış yakalayabilmesi için çeşitli öneriler de dile getirildi. Eleştirilerin daha çok teknik heyet üzerinde yoğunlaşması, camianın da aynı düşündüğü ve takımda mutlaka yenilemeye gidilmesi gerektiği görüşünün ağır bastığı görüldü. Taraftarlar, Erzurumspor’un çıkış yakalayabilmesi için yeni bir teknik direktöre ihtiyaç duyduğunu ifade eden taraftarlar, “Hocanın cezalı olduğu altı haftanın sonunu beklemek takım açısından büyük sıkıntılar doğurabilir” dediler.