ÖZEL HABER Haber Girişi : 01 Eylül 2022 13:04

KALDI BİR HAFTA!

Transfer sezonunun sona ermesi için geri sayım başladı.

17 Haziran’da başlayan yaz transfer sezonu için geri sayım başladı. Transfer dönemi, önümüzdeki hafta bugün sona eriyor. Transfer tahtasını açtırarak takıma takviye yapabilmesi için sadece bir haftası kalan Erzurumspor’da, gözler Kulüp Başkanı Ahmet Dal’a çevrildi. Transfer yasağının kaldırılıp kaldırılamayacağını merak eden taraftarlar, “Koskoca üç ayı geride bıraktık, transfer tahtasının açılacağı günü sabırsızlıkla bekledik ama bugüne kadar bir gelişme olmadı. Şimdi kaldı bir haftalık süremiz, bu süre zarfında da bir gelişme kaydedemez isek, devre arasına kadar perişan oluruz. Çünkü oynadığımız üç maçta da gördük ki, bu sezon da bizimle uğraşmaya devam edecekler” dediler.

 

SEKMEN VE DAL’A SESLENDİLER

Kulüp Başkanı Ahmet Dal’ın takım için verdiği mücadeleyi gördüklerini anlatan taraftarlar, “Bu mücadelenin anlam kazanabilmesi için transfer tahtasının da açılması gerekiyor. Çünkü mevcut kadromuzdan verim alabilmemiz için bu şart” diye konuştular.

Onursal Başkan Mehmet Sekmen’e de çağrıda bulunan taraftarlar, “Mehmet Sekmen başkanımızın bu duruma kayıtsız kalmayacağına inanıyoruz. Takımın bir haftası kaldı, umuyoruz Sekmen Başkan beklediğimiz hamleyi yapar” diye konuştular.