ÖZEL HABER Haber Girişi : 18 Haziran 2022 14:46

Son söz Sekmen’in 

Yönetimde belirsizliğin hâkim olduğu B.B. Erzurumspor’da, gözler Onursal Başkan Mehmet Sekmen’e çevrildi.

Yönetimde belirsizliğin hâkim olduğu B.B. Erzurumspor’da, gözler Onursal Başkan Mehmet Sekmen’e çevrildi. Taraftarlar, Başkan Sekmen’in bu duruma bir an önce müdahale etmesi çağrısında bulunarak, “Her önüne gelen başkancılık oynuyor. Kulübümüzün Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, yeni sezonun yol haritasını vakit kaybetmeden belirlemelidir. Çünkü ağzı olan herkes konuşuyor, herkes kendini başkan sanıyor” dediler.

VARSA GÖĞSÜNÜ GEREN…
Ömer Düzgün’ün görevi bırakacağını açıklamasının ardından Erzurumspor’a Kulüp Başkanı olmak için henüz bir başvuruda bulunan olmazken, kendini sosyal medyada pazarlatanlar da yok değil… Taraftarlar, Erzurumspor’u yönetmeye talip olanların ortaya parası, vizyonu ve kariyeriyle çıkması gerektiğini vurgulayarak, “Bu işler öyle sosyal medya ortamlarında başkalarına isim pazarlatarak olmaz. Kulübü yönetmeye talip olan adam, göğsünü gere gere ortaya çıkar, plan ve projelerinden bahseder, parasıyla gelir, tarzını belirler. Şu ana kadar da böyle bir isim çıkmadı. Tartışmalara son noktayı koyması gereken isim Onursal Başkan Mehmet Sekmen’dir” diye konuştular.

BURASI YOLGEÇEN HANI DEĞİL!
Taraftarlar, B.B. Erzurumspor yönetiminin bugün bile elinden gelenin en iyisini ortaya koymak için mücadele ettiğini dile getirerek, “Birileri kulüp ve takımın ortada kaldığını zannediyor. Çapsızların ağzının suyu boş yere akmasın. Bu takımın sahibi de var, gereğini yerine getirecek olan yönetimi de var. Hepsini geçtik, Mehmet Sekmen gibi bir Onursal Başkanı var. Bu kulüp şampiyonlukları Sekmen’le yaşadı, yine yaşar. Kimse ismini sağda-solda öne çıkartarak Erzurumspor üzerinden prim kasmaya çalışmasın. Çünkü Erzurumspor yol geçen hanı değil!” dediler.